Przygody psa Precla. Precel pokonuje strach

Autor: Marta Maj
Wydawnictwo: MMIP
Data wydania: 2023-09-20
Kategoria: Dla najmłodszych
ISBN: 9788396807601
Ilość‡ stron: Ilość stron:32

"Precel pokonuje strach" to opowieść o przełamywaniu obaw i stawianiu im czoła. Bohaterem jest 3-letni kundelek, który wspomina szczenięce lata i strach przed wielkimi kamieniami. W jego wyprawie po odwagę towarzyszy mu pies Gucio. Wspólnie z opiekunami przemierzają trawniki, a Gucio pomaga Preclowi oswoić się ze strachami. W efekcie okazuje się, że niekiedy wyobraźnia płata figle, a to czego się boimy, z bliska wydaje się zupełnie zwyczajne. Bajka przekonuje, że warto poznawać świat, a ręka przyjaciela  - a czasami łapa, jest w tym najlepszą pomocą.

Precel pokonuje strach to pierwsza historia z serii Przygody Psa Precla, która uczy wrażliwości na psich przyjaciół i ich potrzeby od najmłodszych lat.

O autorce:

Autorka na co dzień pracuje jako dziennikarka. Miłość do zwierząt była z nią od zawsze - wychowała się w otoczeniu psów, kotów i kur, jednak dopiero w wieku 28 lat została psią opiekunką na własną rękę. Wtedy zaczęła się jej przygoda z behawiorystyką. Obecnie pogłębia wiedzę z tego zakresu poprzez szkolenia, książki i webinaria. Cały czas pracuje ze swoim psem Preclem nad pogłębianiem ludzko-psiej relacji i tego też pragnie uczyć najmłodszych przez tworzone bajki.

SklepCenaLink
Patroni medialni