You'd Be Home Now

Autor: Kathleen Glasgow
Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2023-02-22
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788382662061
Ilość‡ stron: Ilość stron:368

Kathleen Glasgow, autorka How to Make Friends with the Dark, powraca z poruszającą powieścią o uzależnieniach.

Historia dziewczyny, której wszyscy zawsze mówili, jaka ma być. Teraz nadeszła pora, by stawić czoło problemom, przyjmując życie z całym jego bólem, pięknem, walką i radością.

Bohaterka tej głęboko osobistej opowieści - nastoletnia Emory - stara się odnaleźć w sytuacji uzależnienia brata w mieście opanowanym przez plagę opiatów.

Przez całe życie mówiono Emory, kim ma być. W mieście - bogatą dziewczyną, praprawnuczką założyciela młyna. W szkole - młodszą siostrą seksownej Maddie Ward. W domu odpowiedzialną córką, opiekunką Joeya - starszego brata, ćpuna. Konsekwencje jego uzależnienia są tragiczne - powodują wypadek samochodowy, w którym ginie Candy MontClaire. Życie rodzeństwa wywraca się do góry nogami...

Cztery miesiące później zaczyna się nowy rok szkolny, Emory idzie do trzeciej klasy, Joey wraca z odwyku, a całe miasto Mill Haven nadal żyje wypadkiem. I znów wszyscy mówią Emory, kim ma być. Ale skoro tak wiele się zmieniło, jak może wciąż być tą samą osobą? A może nigdy nie była taka, jak ją postrzegano? Może już czas, żeby sama zdecydowała, kim chce naprawdę być?

Mill Haven chciałoby, aby wszyscy byli jednowymiarowi, ale Emory zaczyna dostrzegać, że każdy jest bardziej skomplikowany, niż się na pozór wydaje. Jej brat, który może wcale nie jest całkiem ,,wyleczony", popularny chłopak, który mieszka po sąsiedzku, a przede wszystkim narkomani, spotykający się na obrzeżach miasta.

You'd Be Home Now Kathleen Glasgow to droga rodziny do zrozumienia i pokochania siebie nawzajem za to, kim są, a nie za to, za kogo są uważani. To wspaniała, chwytająca za serce opowieść o kryzysie narkomanii i jego oddziaływaniu na nas wszystkich.

Równie piękna, jak straszna...

Wbijająca w ziemię opowieść o uzależnieniu.

Amy Beashel, autorka The Sky is Mine 

,,Nieprawdopodobnie poruszająca", ,,przesycona światłem". Kathleen Glasgow po raz kolejny udowadnia, że jak nikt potrafi pisać o emocjach, także o tych trudnych.

SklepCenaLink
Patroni medialni