Rodzina według Bożego serca

Autor: Ken Blanchard, Tricia Goyer, Phil Hodges
Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2018-05-28
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64489-31-0
Ilość‡ stron: Ilość stron: 228

Odkryj, na czym polega codzienne rodzinne szczęście.


Ta książka to więcej niż poradnik. To żywe świadectwo autorów oraz rodziców, na których przykład się powołują. Przedstawiane historie uczą i zachęcają, aby poddać swoje myśli, emocje, nawyki oraz działania samemu Twórcy rodziny. Przekonaj się, jak postawa usługiwania na wzór doskonałego przywódcy – Pana Jezusa, może odmienić twoje życie rodzinne! Ta mądra, biblijna, przemieniająca i praktyczna książka pomoże ci sprostać codziennym wyzwaniom.


Autorzy książki uczą realizmu, czyli świadomości, że przyjaźń z Bogiem i całkowite zaufanie Jego mądrości to podstawa miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Nie musimy być doskonali, żeby kochać i wychowywać. Potrzebujemy natomiast doświadczenia tego, że jesteśmy bezwarunkowo kochani przez Boga i że wiemy, iż nasi bliscy nie potrzebują naszej doskonałości, lecz naszej miłości – wiernej, czułej, ofiarnej i mądrej jednocześnie.


Ks. dr Marek Dziewiecki – doktor psychologii, odznaczony Medalem Ministerstwa Edukacji Narodowej


Książka to bardzo szczere, miejscami wzruszające świadectwo, w jaki sposób radykalne szukanie Boga i Jego woli kształtuje codzienne rodzinne szczęście. Jest zaproszeniem do rodzicielstwa opartego na osobistym świadectwie życia oraz dialogu z dziećmi.

o. Józef Augustyn SJ – profesor Akademii Ignatianu w Krakowie

„Rodzina według Bożego serca” to fenomenalna pozycja(...) Rzadko się zdarza, by w jednej książce można było znaleźć tak wiele perełek dotyczących relacji. Najciekawsze jest to , że prawdy te można zastosować do każdej sytuacji w rodzinie.

Kurt Bubna – Pastor prowadzący, Eastpoint Church, Spokane Valley, Washington


Gorąco polecam książkę „Rodzina według Bożego serca”. Autorzy przedstawiają model rodzicielskiego strategicznego myślenia, przewodzenia i opieki na wzór Pana Jezusa w sposób inspirujący i bardzo praktyczny.

Henryk Wieja – lekarz, założyciel Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja

Patroni medialni
logo 1logo 2logo 3logo 4